About Us

Dia Reklam

As Dia Reklam (Dia Digital), we have been providing our customers with timely and quality solutions for the design, production and application of visual materials with our expert staff by following the technology closely since 2002.

Seyrantepe Oto Sanayi içerisinde yerleşik Dia Reklam (Dia Dijital), sektördeki en genç ve yüksek teknoloji makina parkurlarından birine sahiptir. İsveç, Japon ve Alman menşe’li makina parkuruna sahip olan şirketimiz, rakiplerine göre daha yüksek çözünürlükte (1200 Dpi) ve hassaslıkta baskı ve kesim işleri yapabilmektedir. Hemen hemen her malzeme ile çalışabilen şirketimiz, kalınlığı 10 cm’e kadar olabilen malzemelere doğrudan UV yöntemi ile baskı yapabilmektedir. Günlük baskı kapasitesi UV baskıda 3000m2, solvent makinada 2000 m2 olmak üzere toplam 5000 m2dir. Tüm bu özellikleri ile şirketimiz tam anlamıyla bir üretim merkezidir.

Şirketimiz, 20 yılı yakın bir deneyimle 2002 yılından itibaren görsel materyallerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimize zamanında ve yüksek kapasitede hizmet sunan bir çözüm merkezidir.

The material is produced throughout Turkey a center point of an application to have the infrastructure to take some life. We offer our customers fast and high quality solutions in the application of materials produced with our own team and solution partners.


en_USEnglish
Konuşmayı başlat
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim