Hakkımızda

Dia Reklam

Dia Reklam (Dia Dijital) olarak, 2002 yılından itibaren teknolojiyi yakından takip ederek kendi alanında uzman kadromuzla görsel materyallerin tasarımı, üretimi ve uygulanması konusunda müşterilerimize zamanında ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Seyrantepe Oto Sanayi içerisinde yerleşik Dia Reklam (Dia Dijital), sektördeki en genç ve yüksek teknoloji makina parkurlarından birine sahiptir. İsveç, Japon ve Alman menşe’li makina parkuruna sahip olan şirketimiz, rakiplerine göre daha yüksek çözünürlükte (1200 Dpi) ve hassaslıkta baskı ve kesim işleri yapabilmektedir. Hemen hemen her malzeme ile çalışabilen şirketimiz, kalınlığı 10 cm’e kadar olabilen malzemelere doğrudan UV yöntemi ile baskı yapabilmektedir. Günlük baskı kapasitesi UV baskıda 3000m2, solvent makinada 2000 m2 olmak üzere toplam 5000 m2dir. Tüm bu özellikleri ile şirketimiz tam anlamıyla bir üretim merkezidir.

Şirketimiz, 20 yılı yakın bir deneyimle 2002 yılından itibaren görsel materyallerin tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerimize zamanında ve yüksek kapasitede hizmet sunan bir çözüm merkezidir.

Üretilen malzemeyi tüm Türkiye çapında nokta bazında hayata geçirebilecek altyapıya sahip bir uygulama merkeziyiz. Kendi ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla üretilen malzemelerin uygulanmasında müşterilerimize hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız


tr_TRTurkish
Konuşmayı başlat
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim